PEHME MÖÖBEL / 

Tugitoolid

(216)

Tugitoolid | Bänner | Mööbliait

Tugitoolid on justkui kodu hing, pakkudes erilist kohta, kus igaüks saab leida hetke iseendale – olgu selleks siis raamatu lugemine, lemmikseriaali vaatamine või lihtsalt omaette mõtisklemine. Tugitoolid lisavad igasse ruumi mitte ainult stiili, vaid ka funktsionaalsust. Mööbliaida tugitoolide valikust leiab erinevaid disaine, värve ja materjale, mis vastavad kõigile soovidele ja vajadustele, olgu eesmärgiks täiendada elutoa kujundust või luua hubane lugemisnurk magamistoas.

Mööbliaida tugitoolide kollektsioon on hoolikalt kokku pandud, pidades silmas mitmekülgsust ja individuaalset stiilitunnetust. Meie tugitoolid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad nii vastupidavuse kui ka visuaalse naudingu. Valikus on nii klassikalisi kui kaasaegseid mudeleid, alates minimalistlikust Skandinaavia disainist kuni rikkalikult polsterdatud luksuslike tugitoolideni, mis annavad interjöörile elegantsi ja löövad selle särama.

Iga tugitool meie valikus on loodud mõeldes sellele, et pakkuda parimat võimalikku mugavust. Olgu selleks siis ergonoomiliselt disainitud seljatugi, pehme polsterdus või reguleeritav mehhanism, iga detail on mõeldud selleks, et toetada sinu lõõgastumist ja heaolu. Tugitool on ideaalne koht, kus lõpetada päev klaasi veiniga või nautida hommikukohvi, pakkudes personaalset puhkehetke keset kiiret elutempot.

Tugitoolide materjalivalik hõlmab kvaliteetset kangast, pehmet nahka ja vastupidavat kunstnahka, võimaldades valida just sinu elustiilile ja kodu kujundusele vastava. Värvivalikus on esindatud nii mahedad toonid, mis toovad ruumi rahu ja harmooniat, kui ka erksad värvid, mis muudavad tugitooli interjööri pilgupüüdjaks.

Mööbliaidast leiad erinevate funktsioonidega tugitoole, sealhulgas kiiktoole, mille lõõgastava õõtsumise saatel lugeda läbi lemmikraamat, teha kohvipaus või mõlgutada niisama mõtteid. Ülimat mugavust pakuvad recliner-tugitoolid, mille reguleeritavad jala- ja seljatoed võimaldavad end mugavasse asendisse seada, tagades maksimaalse lõõgastuse. Lamamistoolid ja puhketoolid annavad võimaluse mõttepausiks või kosutavaks lõunauneks. Iga tugitool on mõeldud selleks, et pakkuda sulle kohta, kus unustada päevamured ja sukelduda lõõgastusse.

Laeme tooteid