TOOLID

(446)

WOOOD tugitool | Mööbliait

Toolid on ühed olulisematest mööbliesemetest meie kodudes ja mujalgi, leides igapäevaselt kasutust nii einestamisel, tööajal kui ka puhkehetkel. Sobiva tooli igaks otstarbeks leiab meie juurest ka kõige nõudlikum klient – olgu tegemist tugitooli, söögitooli, kontoritooli või esikupingiga. 

Kui tunned, et tuba vajaks stiilset värvikildu või soovid luua mõnusat lugemisnurka, on ideaalseks valikuks mugav ja pehme tugitool. Olgu see siis klassikaline ja toekas või modernne ja saleda joonega mudel, lisamugavust pakkuv recliner tugitool või hoopis lamamistool, kus hetkeks ka silmad sulgeda – meie valikust leiad kindlasti endale ideaalselt sobiva tugitooli.

Iga söögilaud vajab kaaslaseks söögitoole, mis sobivad laua disaini ja kõrgusega ning on istujale mugavad. Olgu sulle meelepärane söögitool puidust või metallist, polsterdustega või ilma – meilt leiad need kõik! Klassikalised ja modernsed, tagasihoidlikud ja värvikirevad, käetugedega ning pöörlevad söögitoolid – variante on lõputult.

Baaripukid on tavapärasest kõrgemad toolid, mis leiavad kasutust näiteks köögisaare ääres või baarilaua taga. Olenemata sellest, kas soovid luua igapäevast sööginurka või trendikat kodubaari, aitavad baaritoolid ruumi isikupärastada. Klassikalisest disainist või maalähedasest rustikaalsusest kaasaegse elegantsini – meie baaritoolid lisavad igas stiilis koju omapära ning funktsionaalsust. Puidust või metallist, seljatoega või ilma – meilt leiad need kõik!

Pingid pakuvad esikus, köögis või magamistoas täiendavat istumisvõimalust ning hoiupinda. Esikupingil on mugav jalanõusid jalga sättida või sellele näiteks oma kotti toetada, köögis võib pink olla söögitoa komplekti täienduseks. Magamistubade sisustuses on levinud voodiotsa pink, millele ööseks asetada päevatekk, dekoratiivpadjad või riided. Disainilahendused ja kasutusvõimalused on laiad – meilt leiad nii lihtsama joonega puidust pingid kui ka polsterdatud ning panipaigaga pingid. 

Kas tool, kus sa igapäevaselt arvuti taga tööd teed, on ikka mugav? Igatahes on mugavus just see märksõna, mis kontoritooli juurde kuuluma peaks! Tööruumis või kodukontoris on kindlaks valikuks reguleeritava kõrgusega kontoritoolid, millel on ergonoomiline disain, et tagada mugavus ja toetus pikaajalisel istumisel.

Olgu vajadus ja eelistus milline tahes – meilt leiad kodu igasse ruumi sobiva tooli, millel nautida einet, head raamatut või kosutavat lõunaund. 

Laeme tooteid