LAUAD / 

Söögilauad

(72)

barrali-kollektsioon-2000x709

Söögilaud on kodu süda – see on koht, kus kogunetakse kokku, et nautida maitsvaid toite, jagada päevasündmusi ja naerda koos lähedastega. Mööbliaida söögilaudade valikus on erinevaid stiile, suuruseid ja materjale, et igaüks leiaks just oma koju sobiva. Olgu see siis maalähedane ja rustikaalne puidust söögilaud või  modernse joonega ümar söögilaud.

Kvaliteet on söögilaua valiku juures esikohal, mistõttu on iga Mööbliaida valikus olev laud valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad selle pikaealisuse ja lihtsa hoolduse. Meie söögilaudade pinnad on loodud taluma igapäevast kasutust ja on lihtsad puhastada, et tagada laua kaunis välimus aastateks.

Mööbliaida valikust leiad ka pikendatavad söögilauad, mis on suurepärased neile, kes armastavad ruumi efektiivset kasutust. Pikendatav söögilaud on ideaalne lahendus, kui vajad lisaruumi külaliste võõrustamiseks erilistel puhkudel või pidustustel, võimaldades laua suurust vastavalt vajadusele kohandada vastavalt. Pikendatavad söögilauad on disainitud silmas pidades nii stiili kui ka funktsionaalsust, võimaldades sul kujundada oma söögitoa ruumi dünaamiliselt ja paindlikult.

Söögilaua ümber kohtuvad maitsed ja inimesed, põimudes ühisteks hetkedeks, mis rikastavad meie kodust elu. Valides endale Mööbliaiast söögilaua, valid stiili ja kvaliteedi, mis kestab.

Laeme tooteid