KAPID / 

Riiulid

(101)

kollektsioonipilt_riiulid

Riiulid on asendamatud mööbliesemed, mis ei paku ainult praktilist säilituspaika, vaid ka võimalust kujundada ja isikupärastada oma eluruumi. Mööbliaidast leiab laia valiku riiuleid igasse tuppa ning igaks otstarbeks – alates suurtest raamaturiiulitest, mis rõõmustavad kirjandusgurmaane, kuni õhuliste seinariiuliteni, kuhu toetada toataim, kodulõhnastaja või perepildid. Tõsta esile kunstiteoseid, vaase või muid dekoratiivesemeid, luues samal ajal kaunilt organiseeritud keskkonna!

Meie riiulite valikus leidub erinevaid disainilahendusi ja stiile, et vastata sinu kodu vajadustele ja esteetilistele eelistustele. Alates minimalistlikest metallriiulitest, mis toovad ruumi kaasaegse puudutuse, kuni soojade ja kutsuvate puidust riiuliteni, mis lisavad ruumile klassikalist elegantsi. Kõik riiulid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Tugev konstruktsioon tagab, et riiulid peavad vastu ka raskematele esemetele, olgu selleks siis suur hulk raamatuid või dekoratiivsed esemed. Samuti on paljudel riiulitel reguleeritavad kõrgused, mis võimaldavad teil kohandada riiulite paigutust vastavalt oma vajadustele.

Avasta meie riiulite valikut ja leia ideaalne lahendus, mis aitab tuua esile lemmikesemeid organiseeritud ja visuaalselt kaunil moel.

Laeme tooteid