MAGAMISTUBA

(175)

Magamistuba | Mööbliait

Üks olulisemaid ruume meie kodus on magamistuba. See on koht, kus me peaksime saama täielikult lõdvestuda ja taastuda. Seetõttu on magamistoa mööblil oluline roll meie heaolu tagamisel. Iga pisemgi detail määrab oluliselt meie meeleolu ning loob fooni terveks päevaks. Seetõttu on ülimalt oluline tunnetada, kas voodiraam, öökapp või madrats, mille oled valinud, annab kogu ruumile ikka sellise atmosfääri, nagu sa soovid. 

Täisväärtuslik uni on üks olulisemaid heaolu tagajaid ning  unekvaliteeti aitab tõsta õiges mõõdus ja sobiva jäikusega madrats. Et me tunneks end ärgates värskelt ja väljapuhanult, ei tohiks madratsi kvaliteedis kindlasti järeleandmisi teha. Meilt leiad erinevas mõõdus, sealhulgas ka king size madratsid, mis on valmistatud kvaliteetsetest antibakteriaalsete omadustega materjalidest.

Kui madrats on valitud, tuleb sellele leida ka sobiv voodi. Siin on suur roll meeldival disainil – kas rustikaalsema joonega puidust voodi, kuninglik tepitud peatsiga või hoopis väga lihtsa joonega magamisase. Olulisi valikukriteeriume on lisaks meeldivale välimusele veelgi – näiteks peaks voodiraam olema seejuures vastupidav ja stabiilne, et voodi iga külje keeramisega ei krigiseks-kragiseks. Samuti on tähtis praktilisus – kui toas on ruumi vähe, on pesukastiga voodi tõeliseks boonuseks, andes täiendava panipaiga voodipesule, aga miks mitte ka talveriietele. 

Voodi kõrvale paiguta sobivas stiilis öökapp, mis hoiab pisemad esemed mugavalt käeulatuses. Toeta sinna oma lemmikraamat, veeklaas või prillid. 

Muuda magamistuba tõeliseks buduaariks, lisades sinna meigilaud – see loob tuppa luksusliku meeleolu ja paneb end tundma tõeliselt olulisena. Tualettlaud aitab luua hästi organiseeritud ilunurga, kus end meikida ja hoida kõiki vajalikke ilutooteid. Iga naise unistus!

Kauniks välimuseks ning heaks enesetundeks on vaja korralikult väljapuhanud keha ja vaimu – oleme siin, et aidata magamistuba muuta tõeliseks heaolu oaasiks!

Laeme tooteid