Järelmaks

MÖÖBLIAIDA KREDIIT teenusepakkujateks on Bigbank AS ja Holm Bank AS.

MÖÖBLIAIDA KREDIIT järelmaksu saab taotleda toodetele maksumusega 125 – 10000 eurot.
Taotlejaks võivad olla Eesti Vabariigi kodanikud vanuses 18-75 a. või Eesti Vabariigis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik.

Järelmaksuperiood on kuni 12 kuud ning omafinantseering on alates 0% kogumaksumusest. MÖÖBLIAIDA KREDIIT järelmaksu intress on olenemata ostu summast 0% ning lepingutasu 0 eurot.
 

Järelmaksutaotluse vastuse saab mõne minuti jooksul E-R kella 10-18 ja L kella 10-15.
E-poe järelmaksutaotluse positiivse vastuse korral saadetakse järelmaksu ostu-müügileping digiallkirjastmiseks taotluses esitatud e-posti aadressile ning niipea kui meieni on jõudnud digiallkirjastatud leping, on kliendil võimalik kaup kohe kätte saada vastavalt e-poe transporditingimustele- vaata siit. Juhul, kui järelmaksulepingut pole võimalik digiallkirjastada, on võimalik seda teha Mööbliaida kauplustes.
Kaupluses taodeldud järelmaksulepingu positiivse vastuse korral sõlmitakse järelmaksu ostu-müügileping kaupluses ning peale lepingu sõlmimist on kliendil võimalik ostetud kaup endaga kohe kaasa võtta.
Järelmaksu vormistamisel kaupluses palume esitada isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart, Eesti Vabariigi välismaalase pass, Eesti Vabariigi juhiluba, välisriigi pass või meremehe pass.

Soovitame lepingu allkirjastamise järel sõlmida püsikorralduslepingu igakuiste maksete tasumiseks. Nii ei ole muret maksepäevade meelespidamisega – püsikorraldusega lähevad vajalikud summad õigel kuupäeval automaatselt arvelduskontolt maha.

Teenusepakkujateks on Bigbank AS ja Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega. Krediidikulukuse määr on 0 % aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi netosumma 415,00 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 0 % laenusummalt aastas, krediidi brutosumma 415 €.