KOLLEKTSIOONID / Akaatsia1 Kollektsioon -50% (0)

Akaatsia kollektsioon on tõeline segu klassikalisest ja rustikaalsest stiilist, mille ainulaadsed mööbliesemed on valmistatud ainult käsitööna täispuidust. Kollektsioon saab oma nime tema eksootilisest päritolust- akaatsia puust. See uskumatult tihke puu peab vastu ka kõige karmimatele tingimustele, tagades mööblile pika kasutusea ning aastatepikkuse värske välimuse. Looduslik ja keskkonnasäästlikult toodetud Akaatsia kollektsioon loob hubase miljöö igasse ruumi ning teeb igast korterist või majast õdusa kodu.

Akaatsia kollektsiooni täispuidust mööbel on valmistatud akaatsiapuust. See on valminud käsitööna kasutades teadmisi ja tehnoloogiat eelnevate põlvkondade käsitöömeistritelt. Mööbel on algselt peitsitud, seejärel kaetud lakiga ning lõppviimistlusena on kantud mööblile mesilasvaha. Tootmisprotsessis on kasutatud ainult legaalse raieõigusega koostööpartneritelt tarnitud puitu ning mööbel on valmistatud keskkonnasäästlikult.


Et eemaldada mööblilt tolmu ja mustust, kasutage puuvillast pehmet lappi. Aegajalt võiks mööblit hooldada ja poleerida mesilasvahaga- see kaitseb mööblit mustuse ja niiskuse eest. Mööblit ei ole soovitatav asetada liiga lähedale kuumust kiirgavatele allikatele- see hoiab ära mööbli pragunemise.
 

Tooteid ei leitud!