7 põhjust, miks osta kasutatud mööblitKui oled üks neist inimestest, kes ei ole julenud siiani kasutatud mööblit osta – ükskõik siis, mis põhjusel –, siis julgustame sind seda tegema. See on hea ja soodne viis oma kodu isikupärasemaks muuta või lihtsalt veidi värskendada.

Kohe veenamegi sind ümber ja räägime lähemalt.


1. Kasutatud mööbel on soodne võimalus oma kodule uus ilme anda

Kasutatud mööbliga on võimalik mõistagi oma kodu palju soodsamalt uuendada kui uut mööblit ostes. Ühe mööblitüki asemel saad osta kaks ja isegi rohkem mööblieset.

2. Sa saad lubada endale midagi, mis muidu ostmata jääks

Võib-olla mõlgub sul meeles uue magamistoamööbli ostmine, aga sa ei saa seda endale hetkel lubada. Vaata kasutatud mööbli pakkumisi. Neil pidevalt silma peal hoides on võimalik väga häid asju leida ja nii saadki oma unistuse täidetud.

3. Uuel mööblil ei ole tihti sellist iseloomu kui vanal

Uus mööbel järgib tihti hetketrende ja teatavasti on trendid midagi, mis väga kaua ei kesta. Juba mõne aja pärast võib su moodne mööbliese vanamoodne tunduda. Vana klassikalise mööblitükiga ei pruugi aga see nii minna – aeg võib-olla hoopis lisab sellele väärtust.

Samuti saad iseloomuga eseme abil oma kodu isikupärasemaks ja huvitavamaks muuta. Ehk on just mõni vana kapp see, mis su sisekujundusest puudu oli ja i-le täpi peale paneb.


4. Vana mööbel võib olla pikema elueaga

Kui sinu sooviks on leida asju, mis tõeliselt kaua vastu peavad, siis peaksidki ehk vaatama vanade mööbliesemete poole. Vanasti... noh, tehti lihtsalt tugevamaid asju.


5. Kasutatud mööbel on lahendus noorele perele

Noor pere saab kasutatud mööbli abil mõistliku hinnaga terve kodu sisustada. Vanades päevinäinud laudades ja toolides on mingi oma võlu, mida tihti oskavad hinnata just noored. Vaadake kasvõi trendikohvikute interjööre.

6. Vanale mööblitükile uus eluVäikse uuenduskuuriga võid endale vinge ja erilise asja saada, andes mööblitükile lihtsalt uue välisilme või kasutades seda ootamatus funktsioonis. Näiteks kasutatud kummutid valamukapina on juba päris levinud lahendus, mis on ilus ja annab igale vannitoale särtsu juurde.

7. Võid sattuda tõelisele pärlile

Kasutatud mööblitükk võib olla ka tõeline investeering, kui juhtub, et satud väärtusliku asja otsa, mis on poolmuidu saadaval. Hoia pakkumistel silma peal!

Sellest, mida kasutatud mööbli ostmisel jälgida, oleme kirjutanud siin: (link postitusele)

Viimased postitused:

Kolm võimalust oma kodus asjad kontrolli alla saada

Kõigil meil on aeg-ajalt tunne, et asjad võtavad meie elu üle, kas pole? Vähesed inimesed suudavad iga uue asja ostmise korral mõne vana ära visata või annetada. Tegelikult on aga küsimus asjade õigesti paigutamises ja organiseerimises. Kui igal riideesemel ja ilusasjal on oma koht, ei saa need sinu elu üle võimust võtta.

Loe lisa

Kas tead, millised on 4 mööblieset, millelt sa ei tohiks raha kokku hoida?

Kõigile meeldivad head diilid. Sellised, millest sa kohe tunned, et vaat’ kus nüüd sai alles raha kokku hoitud. Mõnikord on aga pealtnäha hea tehing kuri lõks, millesse langemist sa hiljem kibedalt kahetsed.

Loe lisa

6 levinud sisustusviga, mida on lihtne vältida

Kogusime sinu jaoks kokku kuus üsna levinud viga, mida sisustuse valimisel tehakse ja mida on tegelikult üsna lihtne vältida. Või kui viga on juba tehtud, siis kuidas seda parandada.

Loe lisa

9 asja, millele mõelda enne mööblipoodi minemist, et säästa aega ja raha

Sul on vaja uut mööblit? Rõõm kuulda! Aga kas sa tead, millele enne mööbli ostmist mõelda, et sa hiljem oma oste ei kahetseks?

Loe lisa